BOZOVA BELEDİYESİNDEN İLAHİ KONSERİ


Bozova Belediyesi, Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamındaki son etkinliğini Grup Mevlana İlahi Konseri düzenleyerek gerçekleştirdi. 
Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY’un talimatları ile gerçekleştirilen Ramazan Ayı etkinliğinde, Grup Mevlana İlahi Grubu Bozova Kent Parkında vatandaşlarla bir araya geldi. Bozova Kent Parkında vatandaşların yoğun katılımı ve ilgisi ile gerçekleşen ilahi konserinde, semazenler de sahne aldı.  Okunan ilahilere eşlik eden mahalle sakinleri, etkinlikte güzel dakikalar geçirdi. Bozova Belediyesi, ilahi konseri sırasında sunduğu çeşitli ikramlarla da vatandaşların ağızlarını tatlandırdı.
Bozova Kent Parkında düzenlenen ilahi konseri etkinliğine; Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY ve eşi Yüksel AKSOY, Başkan yardımcıları Onur RIZVANOĞLU ve Mahmut ARSLAN, Meclis üyesi Türkan BOZTEPE, MHP Bozova İlçe Başkanı Remzi ÖZAYDIN, Bozova Belediyesi Birim Müdürleri ve personellerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Ramazan etkinlikleri kapsamında konuşan Başkan AKSOY;”Ramazan ayına özel olarak düzenlediğimiz etkinlikler ile vatandaşlarımız Ramazanın maneviyatını daha derinden daha gönülden yaşıyorlar. Biz de Bozova Belediyesi olarak hazırladığımız çeşitli programlar ile bu tasavvufi atmosfere katkıda bulunuyoruz. Ramazan ayı kapsamında düzenlediğimiz programlardan sonuncusunu bu güzel ilahi konseri ile gerçekleştirdik. Bu güzel etkinlik dolayısıyla Grup Mevlana İlahi ve Semazen ekibine, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali BAYIK'a ve katılımları ile bizleri onurlandıran tüm hemşerilerimize teşekkür ederim.” dedi. 
Gerçekleştirilen program, Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla son buldu.

Eklenme Tarihi: 03.06.2019 18:00