Üst Yapı Çalışmalarımız Devam Ediyor


Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz, kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerde de üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar. 

Belediyemiz tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları, temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur taşı döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  

Bugüne kadar merkez-kırsal ayırmadan yapılan üst yapı çalışmalarda yaklaşık 500 Bin m2’ye yakın parke ve bordur taşı döşemesi yapıldı.

Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’un, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları için verdiği talimatlar doğrultusunda, Fen İşleri ekiplerimiz üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal mahallelerde devam eden kilitli parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Başkan Suphi Aksoy; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kilitli parke taşı döşemesi tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun. Belirlenen program dahilinde çalışmalarımız diğer mahallelerimize de aralıksız olarak devam ediyor. Belirlediğimiz program dahilinde tüm mahallelerimize üst yapı çalışmalarını en kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.  

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce kırsal Ortaören mahallesinde üst yapı parke ve bordur çalışmalarına devam ederken, parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Mahalle Muhtarımız Abdulcabbar Kırat; “Mahallemizdeki üst yapı çalışmaları öncesinde, kışın çamurdan yazın tozdan geçilmiyordu. Mahallemizin kilitli parke taşına kavuşması için başlatılan çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen herkese şahsım ve mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Eklenme Tarihi: 18.12.2023 16:47