Üst Yapı Çalışmalarımız Devam Ediyor


Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce, kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerdeki çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

Belediyemiz her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile tüm çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları başta olmak üzere temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

BİR MAHALLE DAHA ÜST YAPIYA KAVUŞTU

Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede, mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur taşı döşeme çalışmaları için verdiği talimatlar doğrultusunda, Fen İşleri ekiplerimiz üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy; “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Üst yapısı tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun. Belirlenen program doğrultusunda kırsal mahallemiz olan Ortatepe mahallesinde de üst yapı çalışmalarına başladık. En kısa sürede bu mahallemizdeki çalışmalarımızı da tamamlayacağız. Mahallemizde devam eden üst yapı parke ve bordur taşı şimdiden mahalle sakinlerimize hayırlı olsun. Üst yapısı yapılmayan diğer mahallelerimizde de çalışmalara en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz.” dedi.  

VATANDAŞLARDAN TAKDİR

Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları vatandaşlar da takdirle karşılıyor. Özellikle kırsal mahallelerde yapılan üst yapı çalışmaları ile ilgili olarak vatandaşlar, “Yazın tozdan, kışın çamurdan geçilmeyen mahalle içlerinde belediyemiz tarafından başlatılan çalışmalardan son derece memnun kaldık. Çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz’ dediler.

Eklenme Tarihi: 29.01.2024 13:39