Kaymakam Yesilyurt'tan Belediye Projelerine Takdir


İlçe kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, Belediyemiz tarafından ilçeye kazandırılan ve kazandırılacak olan projeleri ve inşaatları yerinde inceledi. Belediye Başkanımız Suphi Aksoy ile birlikte ilçe genelinde halen inşaatları devam eden projeleri yerinde inceleyerek gerek Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’dan gerekse birim amirlerinden ve inşaat müteahhitlerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilçeyi yakından tanımak ve ilçenin eksikliklerini tamamlama adına ilçe genelinde gezi ve incelemelerini sürdüren İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, Belediyemiz tarafından projelendirilen ve bitme aşamasına gelen inşaat ve projeleri yerinde inceledi. Belediyemizin hayata geçirmeye hazırlandığı projeleri ve inşaatları Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, Belediye Başkan Yardımcımız İlhan Ziro ve birim müdürleri ile birlikte inceleyen Kaymakam Halil İbrahim Yeşilyurt çalışmalar hakkında gerek Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olsun gerekse birim amirleri ve inşaatları üstlenen müteahhitlerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

BAŞKAN AKSOY; İLÇEMİZE HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilmesi ile birlikte ilçenin çehresini değiştirmek ve ilçeye kazandırılması gereken tüm projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Belediyemiz tarafından inşası halen devam eden ve kısa süre içerisinde bitirileceği öğrenilen Su Sporları Tesisleri, Sahil Yolu ve Bay Bayan Spor Kompleksinde incelemelerde bulunan İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, çalışmalar hakkında Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a ve ekibine teşekkür etti. İnşaatları yerinde inceleyen İlçe Kaymakamı Halil İbrahim Yeşilyurt, ‘Belediye Başkanımız Suphi Aksoy ve tüm belediye çalışanlarını ilçemize kazandırdıkları ve kazandıracakları bu güzel eserleri için teşekkür ediyorum. İnşallah inşaatları devam eden bu projelerimizde kısa sürede tamamlanarak ilçemize Belediye başkanımız Suphi Aksoy tarafından kazandırılmış olunacaktır. Bu proje ve inşaatlar ilçemize hayırlı olsun’ dedi.

Eklenme Tarihi: 03.10.2023 18:15