İlçemizde Doğalgaz için ilk kazı yapıldı!


Belediye Başkanımız Suphi Aksoy seçim vaatlerinden olan Doğalgaz sözü yerine getiriyor. Başkan Aksoy ne söz verdiyse hepsini tek tek yerine getiriyor. Gece gündüz demeden ilçeye ve halka hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyor.

Belediye Başkanımız Suphi Aksoy girişimleri sonucunda İlçemizin en büyük eksikliklerinden biri daha çözüme kavuşuyor. Hayal olarak görülen ve getirilemez denilen doğalgazı İlçemize Belediye Başkanımız Suphi Aksoy getiriyor. Belediye Başkanımız göreve geldiği ilk günden bu yana ilçeye doğalgazı kazandırmak adına gerek Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü olsun gerekse diğer bürokratlarla yaptığı olumlu görüşmeler netice verdi.

İlçe merkezine verilecek olan doğalgaz için ilk kazı yapıldı. Çalışmasına başlanan doğalgaz, kış aylarında ilçe merkezine verilmesi hedeflenmektedir. İlçemize verilecek olan doğalgaz için kent merkezi emniyet caddesinde düzenlenen törende, AKSA Doğalgaz Şanlıurfa Bölge Müdürü Muhammed Nezih Ural, ‘Bugün burada çalışmasına başlayacağımız doğalgazı Bozova ilçemize inşallah kış ayları öncesinde tamamlayarak ilk meşaleyi yakacağız. Doğalgazın Bozova ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan ve bizlere her türlü destek ve takıyı sunan Bozova Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a da burada kurumum ve ekibim adına teşekkür ediyorum. Daha önce Bozova merkezde 15 kilometrelik bir çalışma yapılacaktı. Bozova Belediye Başkanımız ilçenin tamamına doğalgazın verilmesi gerektiğine kanaat getirdi. Bizde 15 kilometrelik alanı 35 kilometre alana çıkararak ilçenin tamamına doğalgazı vermiş olacağız. Doğalgaz şimdiden Bozova ilçemize hayırlı olsun’ dedi. Belediye Başkanımız Suphi Aksoy ise, ‘Bugün burada kazı çalışmalarına başladığımız ve kısa süre içerisinde ilçemize kazandıracağımız doğalgaz ilçemize hayırlı olsun, bugüne kadar ne söz verdiysem halkımız için ne yapılması gerekiyorsa hizmet anlamında hepsini yerine getirdik getirmeye de devam ediyoruz. Bugün burada ilk kazmasını vurduğumuz doğalgazımız şimdiden tüm halkımıza ve ilçemize hayırlı olsun kent merkezinin yanı sıra tüm kırsal mahallelerimize de doğalgaz verilmesi için yine öncülük edeceğiz. Doğalgazı inşallah kış aylarında kullanıma sunmuş olacağız’ dedi. AK Parti İlçe Başkanı Yusuf çakmak ise, ‘Bugün ilçemize kazandırılacak olan doğalgazdan dolayı başta Belediye başkanımız Suphi Aksoy ve ekibine ayrıca ilçemize kazandırılacak doğalgaz çalışmalarında bulunan AKSA Doğalgaz Şanlıurfa Bölge Müdürü Muhammed Nazif Ural ve tüm ekibine şahsın ve ilçem adına teşekkür ediyorum. Bugün burada bir bayram yaşanıyor. Bu bayram Bozova’mızın doğalgaza kavuşma bayramı olacaktır. Doğalgaz şimdiden tüm ilçemize ve halkımız hayırlı olsun’ dedi. Doğalgaz ile ilgili olarak 40 yıldır Bozova’da esnaflık yapan Halil Akbulut, ‘Öncelikle ilçemize doğalgazın gelmesinde büyük emekleri olan Belediye başkanımız Suphi Aksoy ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Belediye başkanımız göreve geldiği ilk günden bugüne ilçemizde eksik olan ve yapılması gereken tüm hizmetleri yerine getirdi ilçemize gerekli olan bir projeyi hizmeti daha ilçemize kazandırdığı için de tekrardan Belediye başkanımız Suphi Aksoy ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Eklenme Tarihi: 28.07.2023 15:28