Bozova’da yol ağı güçlendiriliyor


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından daha rahat ve konforlu bir ulaşım için Şanlıurfa’nın tüm ilçelerinde başlatılan Asfaltlama çalışmaları Bozova ilçesinde de başladı.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Kırsal Yollar daire Başkanlığı tarafından Birecik Kural ile Bozova Şanlıavşar arası grup yolunda asfaltlama çalışması başladı.

 

 

Grup yolda yapılan Asfaltlama çalışmasını Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Yollar Daire Başkanı Abdulkadir Bozkurt ile birlikte incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, asfaltlama çalışmaları ile ilgili olarak bilgiler aldı.

 

Birecik ile Bozova’yı bir birine bağlayan grup yolda asfaltlama çalışmalarının tamamlanması ile birlikte gerek aynı yol güzergahındaki mahalleler olsun gerekse sürekli olarak bu yolu kullanan vatandaşlara açılmış olacak.

 

Ulaşımda konforu ve kaliteyi sunan Büyükşehir Belediyesi Bozova ilçe genelindeki bir çok grup yolunda da çalışmaların devam edildiği öğrenildi.

 

Birecik-Bozova arasındaki Kural-Şanlıavşar grup yolunda asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Suphi Aksoy; ‘ilçemizin en önemli grup yollarından birisi olan, Bozova ile Birecik ilçesini bir birine bağlayan grup yolundaki asfaltlama çalışmalarından dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e Kırsal yollar daire başkanı Abdulkadir Bozkurt’ta ve tüm ekibine şahsım ve Bozova halkına teşekkür ediyorum’ dedi.

Eklenme Tarihi: 20.06.2022 08:27