BAŞKAN AKSOY HER DAİM SAHADA


Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY, sık sık sahaya inerek talep, öneri ve isteklere anında çözüm buluyor. Başkan AKSOY’un talepleri anında yerine getirmesi ise vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Göreve geldiği ilk günden beri sahadan hiç kopmayan Başkan Suphi AKSOY vatandaşlarla bir araya gelerek Bozova’nın sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyor.

30 Ağustos Cuma günü, Cuma namazı öncesi gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde Sanayi Caddesi esnafının sofrasına da misafir olarak sanayi caddesi esnafının ekmeğini bölüştü. Sanayi Caddesi esnafını tek tek ziyaret eden Başkan AKSOY, esnafın taleplerini de yerinde dinledi. Esnaf ziyareti sırasında vatandaşlar ve çocuklar ile fotoğraf çektirip tokalaşan Başkan AKSOY, Sanayi Caddesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinin ardından ev ziyaretleri ile devam etti.

Sürekli sahada vatandaşlarının arasında olduğunu ifade eden Başkan AKSOY, amacının halkın talebine göre hizmet etmek olduğunu ve bu anlayışla çalışarak sahada vatandaşların arasında olmaya devam edeceğini söyledi.

Eklenme Tarihi: 30.08.2019 11:55