Muhtarlarımızla iftarda buluştuk.


Bozova Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, ilçede görev yapan tüm mahalle muhtarları ile iftar sofrasında bir araya geldi.

11 ayın Sultanı Ramazan ayının bereketi mutluluğu sevincini yaşadığımız bu ayda, Bozova Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, merkez ve kırsal mahallelerinde görev yapan tüm mahalle muhtarları ile gönül sofrası olan iftar sofrasında bir araya geldiler.

İftar sonrasında mahalle muhtarları ile sohbet eden Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, mahallelerdeki sorun ve hizmetler noktasında da muhtarlarla bilgi alışverişinde bulundu. Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, iftar sonrası yaptığı yazılı açıklamada; “Bugün burada tüm mahalle muhtarlarımız başta olmak üzere İlçe Kaymakamımız Akın Oruç, AK Parti İlçe Başkanımız Yusuf Çakmak, STK başkanlarımız ile iftar sofrasında bir araya geldik.” dedi.

İftar sonrasında bir açıklamada bulunan Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Mustafa Taşçı; “Bugün iftar sofrasında tüm mahalle muhtarlarımızla bir araya gelerek Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a canı gönülden şahsım ve muhtarlarımız adına teşekkür ediyorum. Göreve geldiği ilk günden bugüne kadar geçen 4 yıllık hizmet süresinde Belediye başkanımız sürekli olarak biz muhtarlarla bir araya gelerek gerek yapılan hizmetler noktasında olsun gerekse yapılacak hizmetler noktasında olsun sürekli bizlerle istişare halindedir. Belediye başkanımızın görev süresince ilçemize yaptığı hizmetler göz önündedir. Her zaman ilçenin gelişmesi kalkınması adına birçok projeyi hayata geçirdi. Hizmetleri içinde kendisine teşekkür ediyorum. Bugün bizleri iftar sofrasında bir araya getirdiği için de teşekkür ediyorum.” dedi.

Kevik Mahalle Muhtarı Halil Doğan ise, “bugün biz muhtarlar onuruna iftar yemeği veren Belediye başkanımız Suphi Aksoy’a bende şahsım ve tüm muhtarlarımız adına teşekkür diyorum. Allah kabul etsin.” dedi.

Bozova Ziraat Oda Başkanı Müslüm Okan ise, “Belediye Başkanımız Suphi Aksoy, bugün düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde tüm mahalle muhtarlarımız STK başkan ve temsilerini bir araya getirdiği için bende kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

Eklenme Tarihi: 06.04.2023 13:01