Zabıta Ekiplerimizden Denetim


Halkın sağlığını göz önünde bulundurarak Market,fırın ve kasaplarda denetimlerini sürdüren Zabıta müdürlüğü ekiplerimiz denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyorlar.

 

Tarım İlçe Müdürlüğü gıda şube müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilçe merkezinde faaliyet gösterten fırın unlu mamulleri üretimi yapan alanlarda gramaj,hijyen denetiminde bulundular.

 

 Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların sağlıklı gıda tüketmesi için düzenli olarak denetimlerini sürdürüyor. Ekipler ilçedeki market, fırın, kasap ve gıda işletmelerinde denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyorlar.  Zabıta ekipleri Marketlerde ürünlerin son kullanma tarihi ve kasada fiyat etiketi denetimi yapan ekipler, fırınlarda da ekmek gramajı ile üretim alanı hijyeni kontrolü gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’un  talimatıyla vatandaş sağlığı için denetimlerini sıkı tutan ekipler özellikle halkın en yoğun şekilde hizmet aldığı marketler ve fırınlar üzerinde durarak işyerlerindeki ürünleri ve depolarını kontrol edip kurallara uymayan işletmeler hakkında işlem yapıyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri halkın daha sağlıklı ürünler tüketmesi için ilçe genelinde denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürecek. 

Eklenme Tarihi: 19.01.2023 16:50