Öğrencilerin motivesi için 3’cü deneme sınavı gerçekleştirdik


Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’un talimatları doğrultusunda İlçe genelinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 8’ci sınıflar için  LGS deneme sınavı, üniversite sınavına girecek olan 12’ci sınıflar için TYT deneme sınavı yapıldı.

 Belediye Başkanımız Suphi Aksoy; yaptığı yazılı açıklama  geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin iyi eğitim alabilmeleri adına ilçe genelinde 8’ci sınıf ve 12’ci sınıflar için 3’cü deneme sınavlarımızı 38 ilköğretim 9 orta öğretim toplam 37 okulumuzda gerçekleştirdik. Sınav tarihlerine kadar tüm öğrencilerimize desteklerimiz devam edecektir. Şimdiden sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Yapılan deneme sınavlarında geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz bu sınav sonucunda eksiklikleri görerek inşallah sınav tarihlerine kadar gidermiş olacaklardır. Bozova Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi eğitim alanında tüm desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz’dedi.

SÖMESTRE TATİLİ ÖNCESİ 3 DENEME SINAVI

Tüm okullarda Cuma günü 15 günlük sömestre tatili öncesinde Belediyemizce tüm okullarda öğrenim gören 8’ci ve 12’ci sınıflar için 3 deneme sınavı gerçekleştirdik. Okullarda gerçekleştirdiğimiz deneme sınavlarında sınavlara giren öğrencilerimiz Belediye Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Deneme sınavına giren öğrenciler ise, ‘göreve geldiği ilk günden bugüne eğitime ayrı bir önem vererek desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Suphi Aksoy başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz’dediler

Eklenme Tarihi: 17.01.2023 15:11