Bozova Belediyesi Ekipleri , Korona Virüsü Tedbirleri Kapsamında Gece Gündüz Demeden Cadde ve Kaldırımları Tazyikli Su ve Köpükle Yıkayarak Dezenfekte Çalışmala


Dünya genelinde korona virüs önlemleri noktasında tedbirler en üst seviyeye çıkarılırken, ilk günden itibaren hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarına hassasiyetle yaklaşan Bozova Belediyesi ilçe merkezinde ana arterleri

Dünya genelinde korona virüs önlemleri noktasında tedbirler en üst seviyeye çıkarılırken, ilk günden itibaren hijyen ve dezenfeksiyon çalışmalarına hassasiyetle yaklaşan Bozova Belediyesi ilçe merkezinde Gece gündüz demeden ana arterleri , cadde ve sokaklarında temizlik ve yıkama çalışmalarını sürdürüyor.

Bozova Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğünce ana cadde ve kaldırımlarda Gece gündüz demeden tazyikli su ve köpük ile yıkanarak ilçe genelin de dezenfeksiyon çalışmalarına ara vermeden devam ediliyor. Her alanda titizlikle yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları ana cadde, sokak, kaldırımlar, kurum bahçeleri ve bir çok alanda devam ediyor.

Başkan Aksoy ‘’ İlk günden bugüne dezenfeksiyon çalışmalarımız devam ediyor. halkımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Ekiplerimiz ana arterler olmak üzere cadde ve kaldırımlarda tazyikli su köpük ile dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor. Panik tedbir var inşallah bu zor günleri en kısa sürede atlatacağız. Hemşerilerimizden ricamız zorunlu olmadığı sürece dışarıya çıkmayalım kalabalık alanlarda bulunmayalım. ‘’  dedi.

Eklenme Tarihi: 24.03.2020 12:20