BAŞKAN AKSOY, BOZOVA İÇİN BAŞKENTTE


Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ilçeye kazandırmaya çalıştığı projelerin takibi amacıyla yeniden Ankara’da.

İlçesi Bozova’ya kazandırmayı düşündüğü yatırım ve projeler için başkentteki kapıları daha önce de aşındıran Başkan Aksoy, projelerinin takibini ve desteğin devamlılığını sağlamak amacıyla başkent Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor.

Türkiye’de Kadınların Seçme ve Seçilme Hakkını kazanmasının 85. yıl dönümü vesilesiyle Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından düzenlenen Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası programına katılan Başkan Aksoy, program sonrası bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Bölge Koordinatörü Ahmet Zenbilci’yi ziyaret eden Başkan Aksoy, AK Parti Genel Merkez Şanlıurfa İl Koordinatörü Orhan KARASAYAR ile de bir araya gelerek ilçesinde gerçekleştirmek istediği projeler ile ilgili görüşmelerde bulunuyor.

‘Bozova her şeyin en güzeline layık’ sloganı ile ilçeye hizmet için büyük çaba gösteren Başkan Aksoy, “İlçemize hizmet için çıktığımız bu yolda çalışmalarımıza gece gündüz durmadan devam ediyoruz. Bozova’da en güzel hizmetleri gerçekleştireceğimizden hemşehrilerimizin de hiç şüphesi olmasın. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilçeme hizmet için var gücümle çalışacağım.” dedi.

Eklenme Tarihi: 12.12.2019 13:27