BAŞKAN AKSOY’UN TALİMATLARI İLE KILIÇÖREN MAHALLESİ ASRİ MEZARLIĞINDA YAPILAN ÇEVRE DÜZENLEMESİ TAMAMLANDI


Gönül Belediyeciliği sloganı ile vatandaşların memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerine devam eden Bozova Belediyesi, her alanda olduğu gibi mezarlık hizmetleri konusundaki çalışmalarını da aralıksız olarak sürdürüyor.

Mezarlık hizmetleri büyükşehir belediyesinin yetkisinde olmasına rağmen Başkan Aksoy’un talimatları ile kırsal Kılıçören Mahallesi Asri Aile Mezarlığındaki çevre düzenlemesi çalışması Bozova Belediyesi ekiplerince gerçekleştirdi. Yaklaşık 50 dönümlük alana yayılan aile mezarlığı içerisindeki 10 dönümlük alanda gerçekleştirilen çalışmada, araç park alanı ve çevre düzenlemesi çalışmaları Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Bozova Belediyesi ekiplerince gerçekleştirilen çalışma dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Mahalle Muhtarı Halil Yılmaz, “Köy İhtiyar Heyeti ve Köy Birliğimizce yapılan aile mezarlığımızın çevre düzenlemesi, Bozova Belediyemiz tarafından tamamlandı. Bozova Belediyemiz ekiplerince yapılan çevre düzenlemesi çalışmaları dolayısıyla başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’a ve tüm ekibine şahsım ve tüm mahallem adına teşekkür ederim.” dedi.

Eklenme Tarihi: 19.11.2019 11:26