Başkan Hakkında


1972 yılında Şanlıurfa, Bozova’da doğdum. Babam Kadir bey, annem Yazı hanımdır. Yüksel Hanım ile evliyim ve 4 evladımız var. İlk, orta ve lise öğrenimimi memleketimde tamamladım.

Yöre halkından biri olarak hemşerilerime hizmet etmeye muhtarlık görevi ile başladım. Muhtarlık görevini yürütürken  bölgenin sorunlarını yakından bilmem dolayısıyla hemşerilerim tarafından Bozova Ziraat Odası Başkanlığına aday gösterildim ve seçildim. Bu görevleri yürütürken bir taraftan da Köylere Hizmet Götürme Birliği üyeliği ve Bozova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde yer alıp aktif olarak Bozova’mıza katkı sunmaya gayret ettim.

Muhtarlık ve Bozova Ziraat Odası Başkanlığı görevlerini yürütürken Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teveccühleriyle Adalet ve Kalkınma Partisinden Bozova Belediye Başkan adayı gösterildim ve seçildim.

Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi:”Hizmet gereklidir ama yeterli değildir, aslolan gönüllere girmektir.” düsturuyla insan merkezli Gönül Belediyeciliğini aşılayarak daha sağlıklı çevre ve yüksek yaşam kalitesi için var gücümle çalışıyorum.
 
HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ YARINLARA…