BOZOVA’DA PARKLAR DAHA GÜZEL


Bozova Belediyesi, vatandaşların parklarda daha fazla vakit geçirmesi nedeniyle parklarda gerçekleştirdiği çim biçme, temizlik ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bozova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların yaşam alanı olan parklarda program dahilinde gerçekleştirdiği çim biçme, temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürerek vatandaşlara daha yaşanabilir bir Bozova sunuyor.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatı doğrultusunda çalışmalarını sıklaştıran ekipler, mevsimsel çalışmalar kapsamında çim ekme ve çim biçme çalışmalarının yanı sıra vatandaşların daha rahat ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla parklarda yer alan bank, oyun grubu, fitness grubu gibi malzemelerin onarımını da sağlayarak parkları yaşam alanına dönüştürüyor. Park ve bahçelerin yemyeşil görüntülerini korumalarını sağlamak amacıyla ağaçların budamalarını da yapan ekipler, kırılan çeşme muslukları ile ampulleri de değiştiriyor. 

Geceleri de ışıl ışıl olan parklar, vatandaşların daha rahat ve güvenli vakit geçireceği ortamlara dönüşüyor.

Vatandaşların parkları sorunsuz bir şekilde kullanması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Bozova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki tüm park ve bahçelerde gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor.

Eklenme Tarihi: 25.09.2019 12:34