BAŞKAN AKSOY ZABITA HAFTASI DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLADI


Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 193. yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesaj ile 4-10 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.

Başkan Aksoy, yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:“1826 yılında kurulan Zabıta Teşkilatı’nın bu yıl 193. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Toplum olmanın gereği olarak beklenen huzur ve düzeni yerine getirmeye çalışan zabıta ekiplerimiz Bozova ilçemizde özveriyle görev yapmaktadır. Ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olan Zabıta Teşkilatımız birçok olumsuzluğa rağmen değişik görev alanlarında vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Zabıta müdürlüğümüz bütün personelleri ile vatandaşlarımızın yanlarında ve onların hizmetinde olup, daha huzurlu, düzenli ve sağlıklı bir Bozova için lütfen Zabıta personellerimize çalışmalarında yardımcı olalım.

Halkın sağlığını ve huzurunu tehdit eden tüm unsurlarla mücadele eden Zabıta teşkilatımızın 193.kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarken, mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden 7/24 özveriyle çalışan ve ilçemize hizmet eden tüm zabıta mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Eklenme Tarihi: 06.09.2019 14:48