STABİLİZE YOL ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY’un talimatı ile Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırlarında bulunan kırsal mahallelerde gerçekleştirdikleri yol yapım çalışmalarına aralıksız alarak devam ediyor.

Bozova Belediyesi, kırsal mahallelerde kış aylarının rahat geçmesi ve yaşam şartlarının iyileştirilmesi için gerçekleştirilen çalışmalar aralıksız olarak sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Büyükhan Mahallesi ve Büyükhan Mahallesi’nin Demircik Mezrasındaki stabilize yol yapım çalışmalarını tamamladı. Geçtiğimiz hafta sonu çalışmaların başlatıldığı Büyükhan Mahallesi’nde ve Büyükhan Mahallesine bağlı Demircik Mezrasında yeni sokak açma ve yol yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşların hizmetine açıldı.

Daha önce Mahalle yollarının hepsinin çamur olduğunu aktaran mahalle sakinleri;”Bu çalışmadan dolayı özellikle belediye başkanımız Sayın Suphi AKSOY’a çok çok teşekkür ederiz.’’ diyerek Bozova Belediyesi ekiplerine ve Belediye Başkanı Suphi AKSOY’a teşekkürlerini dile getirdi.

Eklenme Tarihi: 01.09.2019 11:56